<oembed><version>1.0</version><provider_name>HINO ISUZU FUSO UD HYUNDAI KIA Truck Spare Parts</provider_name><provider_url>https://atruckpart.com/ja/</provider_url><author_name>Funny Chan</author_name><author_url>https://atruckpart.com/ja/author/funnychan877/</author_url><title>FDHY06009</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="quKX91iDSf"&gt;&lt;a href="https://atruckpart.com/ja/fdhy06009-2/"&gt;FDHY06009&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://atruckpart.com/ja/fdhy06009-2/embed/#?secret=quKX91iDSf" width="600" height="338" title="&#x201C;FDHY06009&#x201D; &#x2014; HINO ISUZU FUSO UD HYUNDAI KIA Truck Spare Parts" data-secret="quKX91iDSf" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;